ogrody

marysia in the forest

poznajmy się

>>

cieszę się, że tu jesteś!

Cześć!

Jestem architektką krajobrazu, projektantką permakulturową, miłośniczką lasu, tancerką i wielbicielką podróży rowerowych.

Jungle Van to nie tylko moja praca, ale i pasja, miejsce rozwoju i przyjaźni. To z Wami tworzę projekty, które nie tylko cieszą, ale i ratują świat. Współpracując z Wami, uczymy się od siebie nawzajem, odkrywamy naturę i inspirujemy.

Tworznie Jungle Vana daje mi wiele radości, wspaniałą energię i ogromną satysfakcję!

Jestem Marysia

Marysia

Jungle Van - własne studio projektowe - to było moje marzenie. Po skończonych studiach inżynierskich architektury krajobrazu wiedziałam, że chcę projektować ogrody, które będą żyły! Wyjazd do Lizbony na studia magisterskie otworzył mi oczy na permakulturę, ksztaltowanie krajobrazu razem z Naturą. Właśnie w Portugali ukończyłam mój kurs PDC (Permaculture design course) w centrum edukacji permakulturowej Terra Alta. Daleko od domu mogłam przedefiniować moje wartości projektowania. Wiedziałam, że chcę działać, chcę zmieniać podejście do projektowania ogrodów. I w tym celu powstało mobilne biuro architektury krajobrazu Jungle Van!

Jestem też tancerką, uczę baletu, uwielbiam podróżować rowerem, odkrywać nowe miejsca, zanurzać się w przyrodzie. Bardzo dotyka mnie kwestia środowiska. pragnę zmieniać na lepsze nasze własne podwórka ile się da! Uwielbiam po prostu być w Naturze, oddychać świeżym powietrzem i ufać, że razem jeszcze możemy świadomie i wspólnie na nowo odnaleźć nasze miejsce na Ziemi.

our van in the forest